Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Bane (batmanovské postavy 5. díl)
PŘIHLÁŠENÝ: -----
Baneovo dětství a ranná dospělost se odehrávala za zdmi Pena Dura, nechvalně známého vězení státu Santa Prisca (nutno podotknout, že zásluhu na tom měl Baneův otec). Když Baneovi bylo asi osm let, zabil svého prvního, z dlouhé řady lidí. Velmi rychle se stal legendou i mimo chladné zdi Pena Dura.

Naučil se číst a učil se jen z knih, které byli k mání ve vězeňské knihovně. Vycvičil se ve velmi zdatného, psychicky silného jedince. Nikdy z vězení neunikl, ale často se uchyloval do svého vysněného světa, kde mohl cestovat po neznámých místech a bojovat s nikdy neviděnými protivníky.

Po třiceti letech strávených ve vězení se z Banea stal objekt pro experimenty s novou látkou zvanou Venom. Venom je vlastně droga, která dává uživateli neuvěřitelnou sílu a výdrž, výměnou za jeho příčetnost. Do těla je vpravována pomocí masky a hadiček vedoucích do mozku. Jednoduše řečeno, udělá z vás šílený stroj na zabíjení.

Díky Venomem znásobené síle a vrozené zuřivosti, využije Bane první možnosti a uniká z Pena Duro. Poprvé ve svém životě volný, cestuje Bane do Gothamu, aby se setkal s legendárním Batmanem.

Po prvním setkání nemůže Bane pochopit, proč Batman nehodlá zabíjet jako on, když může. Bane Batmana nalomí vypuštěním všech Batmanových nepřátel z Arkhamu a pak na něj zaútočí v jeho vlastním domě, když unavený Batman sbírá síly na další boj s nepřáteli. Jak Batman končí asi tušíte...

Po tom co porazil Batmana, Bane kontroluje Gothamské podsvětí. Zanedlouho je však Bane poražen batmanovým nástupcem Jean-Paulem Valleyem (Azrael). Poražený Bane se poté spojí s Ra´s al Ghulem a plánuje další střetnutí s obávaným Gothamským mstitelem.

Pak konečně v čísle 701 se Batman s Banem znovu setkávají a jejich dlouho odkládaný a očekávaný souboj může pokračovat...
Drakeus (04.01.2003)
aliasss [20:27:49 06.01.2003]
to Drakeus: Používám už jenom aliasss. inFerno byl první a nic jinýho mě v tý době nenapadlo (kromě hodně divnejch věcí jako třeba Drakeus :-)))))))) ). Teď už jsem vpořádku a takový teplý názvy mě nenapadaj... Prostě mám jenom jeden nick a to aliass. Je fakt poslední...

Drakeus [16:12:12 06.01.2003]
aliasss: ty mas dvy nicknamy? Hmmm, tak to asi budes tuplovanej krutas....:-))

aliasss [20:16:35 05.01.2003]
Posli adresu a já ti tu prdel přijedu natrhnout osobně :-))). Zdraví inFerno alias aliasss (heč já mám 2 nicknamy).

Mons [15:51:58 04.01.2003]
Nejdřív natrhnout tu prdel! Zadarmo ani kuře nehrabe:-))))

inFerno [15:25:41 04.01.2003]
Je celkem tvrdej a má i pěknou masku. Zajímalo by mě kde si můžu objednat takový svaly. Kdo ví ať mi napíše, zaodměnu mu pak natrhnu prdel :-))))))

1997 - 2005 © comX.cz