Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Mini fotoreportáž z comiCZconu 2004
PŘIHLÁŠENÝ: -----

Nával u pokladen nás samotné překvapil. Šatnářka sice letos nebyla to co bývala (čti krásná, sympatická, ochotná), proto ani na záběru není. Zato vidíte několik slavných zad. Ten s "bazukou" na zádech je samotný sir jäcob a jeho družina. To s bílou mikinou a bílým páskem je Andraste, která sice pořád vyhrožovala, že nepřijde, ale nakonec nás poctila svou návštěvou.


Sakyk přestal blbnout a nechal se nafotit. Nebo nepřestal blbnout a takhle fotka vznikla jen diky tomu, že zrovna usnul.


Filip Zach (ten vostřejší typ) a Jirka Miňovský. Filip dorazil i přes to, že má doma dvě ženský... neuvěřitelné oddanost.


Filip intelektuálně obohacuje společnost svojí moudrostí, Pavlovský se směje kamsi do prostoru, kde za něj maká mára, stojícího typa neznám.


Jirka dělá rozhovor s lokální televizí. Jeho odpovědi jsou obsáhlé, poučné, někdy dokonce i o comicsech. Postoj "maséra" vyloudil asi kvůli lepšímu image, když už jde do tý telky.


Turlogh si později stěžoval, že otázky byly opět klasicky novinářsky stupidní (něco ve stylu "proč je v comicsu tolik násilí").


V popředí mistr klidu Jiří Buchal za BB Art, dále pak Petr Litož s výrazem hodného strýčka Fida a na závěr Jirka Pavlovský.


Jelikož se moťácký Němeček tak nějak schovával ve stínu, tak tentýž záběr, jen z druhé strany. Dalo to také vyniknout ulíznutému slučňáčkovi Vojtovi, to je to vpravo nahoře. Vojta mě už tradičně málem rozbrečel smíchy, když sem zjistil, že si nechává narůst slušivou bradku. Šlo by to bepochyby lépe, kdyby mu nějaký ty vousy rostly. Nicméně držím palce, ať o ty 4 chlupy na bradě nějakou nehodou nepřijde :)


Výstavka se letos docela vyvedla, dokonce na ní lidé i koukaly. Povšimněte si nápadně asijského výrazu jednoho z návštěvníků. Je zřejmé, žé sláva comiCZconu už obíhá svět.


Autorské čtení Bílého potoku bylo překvapivě docela svěží a zábavné. Vlevo pan vydavatel, vpravo pan scénárista.


Petr Litoš, Jirka Pavlovský a sir jäkob se sklánějí nad plány k ovládnutí světa. Här här här...


Baldýnský byl prý děsně vtipný, já ho teda moc neslyšel, doteď nechápu, kde se vzala tahle fotka na filmu. Ta výrazná postava v publiku s digitálním cvakátkem v ruce je Hibi. Řek bych vám o něm něco děsně vtipného, ale on by se zas děsně nasral :)


Na závěr jsem si nechal fotku z workshopu. Přesně je to portrét arbeho alias Jirky Miňovského a jeho klobásy. Teda klobása nebyla údajně jeho. Nenechte se zmást tím mentálně vyšinutým výrazem, to je pouze radost z toho, jak se ten domeček jedním tahem pěkně povedl.

A to je vše vážení a milí. Tak zas za rok :)
Zack (03.02.2004)
Markýz de Sade [17:21:06 20.02.2004]
4 Zack: Je mi líto, ale tuto chybu ti odpustit nemůžu. Nemilosrdný MdS

Zack [09:57:18 18.02.2004]
Tohle je trochu moje vina... vzhledem k tomu, ze sem mel den predtim sraz fotografu a i pres uvedomele presvedceni, ze pujdu spat v jedenact se mi nakonec nepodarilo jit spat vubec. Tudiz jsem na conu byl rad, ze vubec ziju, svadel vnitrni boje s kocovinou a rozhodne nebyl schopen moderovat cokoliv. Proto sem to hodil na Vojtu, ktery puvodne na conu zadnou roli hrat nemel a venoval se raci tichemu foceni...

Markýz de Sade [14:45:27 17.02.2004]
Ještě jednou a pořádně jo? Jo! : Tak jsem konečně poznal Vojtu (podle fotek). Upřímně řečeno bych neřekl, že je to on. Připadal mi spíš jako někdo, kdo tam vůbec nepatří. Mlel tam pátý přes devátý a jeho otázkám absolutně nikdo nerozumněl, natož ti co je měli zodpovědět: Pawlowski, Litoš atd. Nevím, jestli to bylo jejich nesmyslností nebo jejich délkou ( jedna otázka v průměru 4 a půl minuty), no možná obojím. Kdo ho tam sakra zval??? Doufám, že příště už Comiczcon bude bez něj. MdS

Markýz de Sade [14:43:04 17.02.2004]
Tak jsem konečně poznal Vojtu (podle fotek). Upřímně řečeno bych neřekl, že je to on. Připadal mi spíš jako někdo, kdo tam vůbec nepatří. Mlel tam pátý přes devátý a jeho otázkám absolutně nikdo neruzumněl, natož ti co je měli zodpovědět" Pawlowski a spol. Nevím, jestli to bylo jejich nesmyslností nebo jejich délkou ( jedna otázka v průměru a půl minuty), no možná obojím. Kdo ho tam sakra zval??? Doufám, že příště už bez něj. MdS

mára [18:31:13 05.02.2004]
...pravou rukou :)

Zack [16:30:55 05.02.2004]
Tohle samozrejme nepsal arbe, ale jeho statny osetrovatel Lojza...

arbe [15:59:23 05.02.2004]
mara:)))))) .....jo jo, zeptej se zacka, sem ten nejvetsi levak pod sluncem:)))) a navic mentalne vysinutej:))))

mára [18:20:56 04.02.2004]
to sem ani nevedel, ze arbe je levak. :)

Raskal [11:53:51 04.02.2004]
Tam to mohlo bejt poučný i legrace.Škode že jsem se to nedozvěděl včas.

1997 - 2005 © comX.cz