Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Blade: Trinity – potřetí a naposled
PŘIHLÁŠENÝ: -----
Už 17. února do českých kin dorazí poslední část upírské trilogie s názvem Blade: Trinity. Wesley Snipes se v třetím pokračování filmové adaptace komiksu z vydavatelství Marvel bojuje po boku talentované Jessicy Biel se samotným Drákulou.

Ďábelský plán, který vymysleli upíři v předchozích dvou filmech Blade a Blade II, není ničím ve srovnání s tím, co rozjíždějí teď. Na scénu vstupuje samotný Drákula a tak zvané „konečné řešení“ neboli nastolení nadvlády upírů nad lidstvem je na jejich seznamu položkou číslo jedna. Blade by s nějakým Drákulou nejspíš neměl žádný vážnější problém… kdyby se sám nestal jinou položkou. Nejhledanější osobou na seznamu FBI. Ještě, že je tu speciální mini komando v čele s Whistlerovou dceru, které bere lov upírů jako extrémní sport.

Po boku Wesleyho Snipese se v Blade: Trinity objevuje Jessica Biel, která se předvedla loňský rok v předělávce kultovního hororu Texaský motorovou pilou. To, že má, „opravdový“ talent bylo lehce poznat hlavně ve scénách, ve kterých se Jessica objevila v promočeném tričku. Právě její postava Abigail by se měla stát základem nové filmové série, se kterou studio do budoucna počítá.

Možná na novou sérii ale nakonec ani nedojde, protože Blade: Trinity režírovaný Davidem S. Goyerem (má na svědomí scénáře obou prequelů) prý nestojí za mnoho. Uvidíme, každopádně kasovním trhákům jako Spider-Man 2 se rozhodně tenhle sympatický „Viktor Čistič“ komiksového světa upírů nemůže rovnat.

bladetrinity.com

pulaski (16.02.2005)
crwemil [09:39:04 23.02.2005]
cau již jsem ho shlédl, a musím konstatovat, že souhlasím s Pavloským, který udělal pre-recenzi. Drákula je ultra buzan a v akních scénách působí příliš toporně. Jessica Beil umí bojovat tak asi jako já po 11 letech karate. A pseudo upíři - drákulovi poskoci taky za moc nestojí. Ale i přes to všchno nemůžu říci, že ně Blade 3 urazil, dalo se na to docela dívat, jen by člověk čekal od člověka který spáchal scénář k prvním dvoum něco jiného. Možná je to tím že mám pro Bladea slabost. Goyer měl přece asi jenom zustat u scénářů a režiji nechat někomu povolanějšímu. Zajímalo by mě co by s Bleadem udělal asi Sam Rimmi. Zdar Crwemil

1997 - 2005 © comX.cz