Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Kdo se postará o mutanty?
PŘIHLÁŠENÝ: -----
Osvědčený Brian Singer se ujal Supermanova návratu na stříbrné plátno a logicky se nabízí otázka: Kdo se sakra postará o naše oblíbené mutanty? A dočkáme se trojky vůbec?

Ano, samozřejmě dočkáme. Zdá se, že po Matrixu musí všechno trochu akční a trochu úspěšné mít svou vlastní trilogii. U Warnerů by navíc museli být úplní blázni, kdyby nechtěli realizovat potenciální filmový hit roku. Brian Singer už u toho ale nebude. Místo něj bude početný herecký ansámbl buzerovat Matthew Vaughn, který se zatím může pochlubit jen režií neznámé krimi Layer Cake o úspěšném drogovém dealerovy, kterému se tak docela nepodaří odejít do důchodu. Jako producent se ale Vaughn podílel na filmech Guye Ritchieho Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)k.

V X-men 3 by se měli vrátit všechny postavy známé z předchozích dvou dílů (Halle Berry se zatím trochu cuká, ale to dělala už když se chystala dvojka), včetně Colossuse. Nezničitelný ruský sympaťák v X-men 2 nabízel pomocnou ruku Wolverinovi, když školu pro nadané jedince profesora Xaviera napadlo komando nezvaných vojáků. Těšit se ale můžeme i na Gambita, Beasta, Psylocke, Emmu Frost a Angela, který bude podle všeho navzdory komiksové předloze nosit podprsenku. Na stranu špatných se přidá Juggernaut a snad i zabijáčtí roboti - Sentinely.

Příběh by podle posledních informací neměl přímo navazovat na „smrt“ Jane Grey v druhém dílu, ale vtáhnout diváky do děje ve chvíli, kdy se nově zrozená Jean Grey producíruje po světě jako téměř všemocná Phoenix. Datum premiéry zatím není známo, ale už teď je jasné, že až třetí X-meni pokoří pokladny kin, vrhnou se na ně znovu Wolverine a Magnetto se svými vlastními filmy.

www.x-men-movies.com

pulaski (28.04.2005)
1997 - 2005 © comX.cz