Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Nová rubrika - Doporučená četba
PŘIHLÁŠENÝ: -----
Vážení a milí…ne. Jsem velice rád, že vás…ne. Mám nabídku. Začneme si tykat, jo? Ostatně budeme se vídat každou středu.

Konečně. Mám vlastní pravidelnou rubriku. Čím jsem si ji zasloužil? Jsem zcela neobyčejný šestnáctiletý výrostek, jehož hlavní náplní volného času jsou osoby opačného pohlaví, různé "experimenty" s nimi prováděné, hudba, filmy a vymačkávání beďarů velikosti mandarinek nacucaných růstovými preparáty. Ptáš se, milý čtenáři, co je na mně v tom případě tak neobyčejného? Vždyť tohle všechno jsi v mých letech také zažíval, říkáš si - a máš pravdu. Ostatně, jak tě tak vidím, tak ti ty beďary zůstaly dodnes, co? Tak neobyčejné je na mě to, že mě uchvátila věc, nad kterou často ohrnují nos i desetiletí fracci se slovy "Na tohle jsem už starej, nemáš radši LEO, vole?". Získala si mě ona "infantilní zábava pokleslé společnosti", to "pitomé odvětví knih pro mimina", onen "trapný brak kazící vkus". Ale já se za to nestydím, přiznávám to rovnou. Miluju comicsy. A co ty? Máš je taky rád? Baví tě? Zajímají tě informace o nových i starších amerických boocích, ale nevíš kde je získat? Pokud jsi alespoň na jednu z těchto otázek odpověděl kladně, pak je tahle rubrika právě pro tebe.

P.S. Budu vděčný za jakékoliv připomínky, pokud budeš potřebovat informace o nějakém booku vyšlém v Severní Americe, pak napiš do připomínek, pokusím se co nejrychleji odpovědět.
Kenny (26.02.2003)
Kenny [18:19:45 28.02.2003]
Aliasss: V tom s tebou musim chte nechte souhlasit...

aliasss [08:33:57 28.02.2003]
Protože čím dál tím víc lidí to MYSLÍ jako nadávku...

Kenny [19:22:58 27.02.2003]
Aliasss: Intelektuale:) Je zajimavy, ze tohle slovo bere dneska cim dal tim vic lidi jako nadavku...

aliasss [19:13:13 27.02.2003]
Sakra, sorry recenzi jdu číst teď. Ten předchozí komentář neber tak vážně. Stejně to ani není úplně z mojí hlavy :-). A NEŘÍKEJ MI INTELEKTUÁLE !!! Už si připravuji tu konstruktivní kritiku k alias (moc hezkej název ;-)

Kenny [19:06:28 27.02.2003]
Aliasss: Jak smysluplnejsi? Povrchni vtipky? Aaa, pan je intelektual:) neboj, vubec to neni urazena reakce, ale zajimalo by me na co presne narazis? Ono tohle je totiz jen uvod, ale neboj, povrchnich vtipku si jeste uzijes dost:) BTW Na recenzi na Alias nerikas nic, ale na uvodnik nadavas? Prosim trosku konstruktivni kritiky!:)

aliasss [18:59:21 27.02.2003]
Doufám, že další díl doporučené četby bude o něco smysluplnější... Sorry, ale takovýhle povrchní vtípky fakt nemusím :-(, ale říkám je taky :-).

1997 - 2005 © comX.cz